Лазерний патрон для холодного пристрілювання SightMark калібр 7,62x39

Хіт!

Купити Лазерний патрон для холодного пристрілювання SightMark калібр 7,62x39

Артикул: SM39002 (Код 0065)
У наявності
2 620 грн.
Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

Лазерний патрон SightMark для холодної пристрілки нарізної зброї калібру 7,62x39 використовується для монтажу побутових виробів. Дозволяє проводити пристрілювання або перевірку пристрілювання мисливської зброї без стрільби патронами. Це особливо актуально під час використання дорогих боєприпасів. Ви зможете точно налаштувати будь-які прицільні пристрої вашої зброї на етапі "холодної" пристрілки.

Не можна не відзначити й іншу корисну функцію цих лазерних пристрілювальних патронів - можливість прямо перед полюванням дуже швидко перевірити, чи не збився ваш добре пристріляний оптичний приціл при транспортуванні. Пам'ятайте, що промахи не рідкісні з цієї причини.
Мала вага і форма патрона зручні у використанні і не займають багато місця в екіпіруванні стрільця та мисливця.

Технічні характеристики:

Тип лазера: червоний напівпровідниковий (Visible Red Laser)
Довжина хвилі лазерного випромінювання 632-650 нм
Потужність випромінювача менше 5 мВт
Режими роботи ВКЛ/ВИМК (On/Off end cap)
Дистанція "пристрілки" від 13,7 м (15 yards) до 91,4 м (100 yards). Максимальна дистанція залежить від умов освітлення
Оптимальна дистанція "пристрілки" від 13,7 м (15 yards) до 91,44 м (100 yards)
Розмір плями на дистанції 91,44 м (100 yds) приблизно 50 мм (близько 2")
Непаралельність лазерного променя осі ствола 0,0005 радіан
Джерело живлення 2 батареї LR48/AG5 1.5V або 3 батареї LR41/AG3 1.5V (1 година безперервної роботи)
Матеріал корпусу патрона латунь
Маса близько 100 р.
Температурний діапазон експлуатації від -10 до +50 °C.
Використання лазерного патрона SightMark для первинного холодного пристрілювання зброї.
Викрутіть донце гільзи лазерного патрона. Вставте батареї, дотримуючись полярності, в лазерний патрон і загорніть донце за годинниковою стрілкою, не докладаючи особливих зусиль. Лазерний промінь горітиме безперервно.
1. Помістіть лазерний патрон холодної пристрілки SightMark SM39002 у патронник зброї та лазерний промінь, світячи через канал ствола, сформує зображення червоної точки на будь-якій поверхні.
2. Виберіть рівну вертикальну поверхню на відстані передбачуваної дистанції стрільби та направте лазерний промінь на неї.
3. Пристрілювання зброї здійснюється шляхом зведення лінії прицілювання з віссю каналу ствола на заданій дистанції. Положення центру світлової плями відповідає середній точці влучення зброї (СТП) без урахування балістики траєкторії польоту кулі.
Маховичками введення вертикальних та горизонтальних поправок прицілу поєднайте прицільну марку з червоною точкою лазерного патрона для холодного пристрілювання. У невеликому приміщенні холодну пристрілку можна виконувати на меншій дистанції. При цьому точка лазера повинна бути нижче точки прицілювання на відстань, яка визначається балістичними характеристиками боєприпасів, що застосовуються.
4. Результат холодного пристрілювання необхідно перевірити «по-гарячому», з використанням якісних кульових боєприпасів. У разі потреби зробити коригування. Виконати перевірочну стрілянину дробовими патронами.

Використання патрона SightMark для контролю стану вже проведеної гарячої пристрілки зброї.
Виходимо з того, що зброя була пристріляна на необхідну дистанцію «по-гарячому», тобто реальними боєприпасами після виконання первинної холодної пристрілки зброї.
1. Помістіть лазерний патрон у патронник зброї, і лазерний промінь, світячи через канал ствола, сформує зображення червоної точки на будь-якій поверхні.
2. Виберіть рівну вертикальну поверхню на відстані близько 15-25 метрів від Вас і розмістіть на ній пристрілювальну мішень з комплекту патрона. Направте лазерний промінь на ціль.
3. Поєднайте прицільну марку прицілу з центром пристрілювальної мішені. Спостерігаючи червону точку на поверхні пристрілювальної мішені в приціл, запам'ятайте її положення щодо перехрестя марки. Для вашого комплексу приціл-зброя-патрон – це положення лазерної точки та перехрестя – константа.
4. У майбутньому, де б ви не знаходилися, - у тирі, на стрільбищі або на полюванні, Ви зможете, скориставшись лазерним патроном та пристрілювальною мішенню з'ясувати, чи збереглося положення Вашого прицілу на зброї, а також результат введення поправок у ході «гарячої» пристрілки після транспортування чи ні. При необхідності засобами регулювання прицілу домогтися відповідності положення перехрестя прицільної марки щодо червоної точки. При цьому процедура перевірки повинна обов'язково виконуватися на тій же дистанції, як і дії пункту 3.

Використання лазерного патрона SightMark для тренування.
Активуйте лазерний патрон і прицільтесь в ціль, розташовану на відстані передбачуваної дистанції стрільби. Намагайтеся утримувати зброю максимально стабільно. Ви зможете оцінити, як «гуляє» ствол рухом лазерної точки і вжити заходів для більш стабільного утримання зброї.
Інша вправа виконується за допомогою помічника, який повинен перекривати лазерний промінь на виході з каналу ствола якимось непрозорим предметом. Приціліться в ціль і попросіть помічника звільнити канал ствола. Ви побачите, куди насправді полетить куля.


Комплект продажу: лазерний патрон SightMark – 1шт., батарея живлення LR41/AG3 – 3 шт. або LR48/AG5 - 2 шт, чохол для зберігання та транспортування - 1 шт.
Упаковка – блістер.

Калібр7,62x39 mm
БрендSightmark
Вага0 кг
Довжина0 м
Завантаження