Кронштейн МОЛЬФАР М КО-44 для Мосина

Купить Кронштейн МОЛЬФАР М КО-44 для Мосина

Для Мосінки
Артикул: 100212
В наличии
3 000 грн.
  • Доставка по Украине
    Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
  • Оплата онлайн
    Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
  • Магазин в Киеве
    с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

Кронштейн МОЛЬФАР М КО-44 є аналогом кронштейну Патріот М КО-44 та його модифікації, для подальшої установки прицілів, що мають посадкове місце «Picatinny». Кріпиться на штатне місце кріплення відкритого прицілу з додатковою фіксацією на ствольній коробці. Кронштейн виготовлений із авіаційного алюмінію В95. Довжина планки "Picatinny" 245 мм. Конструктивно кронштейн фрезерований з кутом нахилу 30'. Посібник із встановлення кронштейна дивіться у відео огляді.

Підійде для Оригінальної гвинтівки Мосіна (7,62х54R) - планка МОЛЬФАР М КО-44! Дана планка дозволяє встановлювати приціли на гвинтівці Мосіна так само, як на сучасних снайперських гвинтівках. Без жодних компромісів та знижок на вік зброї. ТІЛЬКИ замість цілика Оригінальної гвинтівки. Планка довжиною 265 мм виготовлена з авіаційного термозміцненого алюмінію марки В95 методом фрезерування з цільного шматка. Для повного використання діапазону введення вертикальної поправки прицілів планка має відмінність 30 МОА.

УВАГА! На гвинтівках Мосіна з неоригінальним стволом (весь новороб від ВПЗ "Молот" зі стволом відмінного від оригінального калібру) монтаж цієї планки НЕМОЖЛИВА через відсутність оригінального підстави. Крім того, на деяких гвинтівках зр. 1938 і 1944 років оригінальна основа може бути відсутня. Переконливе прохання перевіряти наявність основи перед покупкою планки. І, звичайно, установка даної планки передбачає наявність досвіду та реальних слюсарних навичок!

ХАРАКТЕРИСТИКИ ОСНОВНі:
Країна виробник: Україна
Матеріал Авіаційний алюміній В95
Вага 116.0 (г)

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
Довжина 245 мм
Ширина 22.0 (мм)
Висота 13.0 (мм)

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір 245*22*13

Детальна, покрокова установка кронштейна М КО-44 для гвинтівки Мосіна у відеоогляді. 

Страна производителяУкраина
БрендМольфар
Марка оружияМосина (карабин); КО-44; КО-91
Назначение кронштейновВерхние кронштейны и базы
Тип посадочного местаWeaver/Picatinny Вивер/Пикатинни, На прицельную планку
Загрузка