Планка пікатінні/вівер Мольфар для ТОЗ-8 сталь 85мм, основа кругла
Планка з верхньою основою Weaver/Вівер довжиною 85 мм з двома отворами на півкруглій основі виконана зі сталі. Відстань по центрах між отворами 41 мм. Кріпиться за допомогою двох гвинтів. Висота планки 7 мм. За більш детальною інформацією про призначення, характеристики, гарантії, купівлю або доставку - телефонуйте на наш інтернет-магазин товарів для полювання "ПРИЦІЛ".
Технічні характеристики:
Матеріал - Сталь 20
Довжина, мм – 85
Висота, мм - 7
Відстань по центрам, мм - 41
Тип кріплення - на напівкруглій основі
Покриття: Хімічна оксидація в розчині лугів
Комплектація:
Планка Weaver 85 мм
Упаковка
Кріпильні гвинти - 2 шт
Перед встановленням планки на зброї необхідно переконатися у відсутності патрона в патроннику та витягти затвор.
Для встановлення планки на зброї необхідно:
Визначити її місцезнаходження на ствольній коробці з урахуванням положень вікна викиду гільзи, важеля затвора та зручності користування конкретним прицілом із кронштейном.
Виставити планку у зазначеному місці та притягнути її струбциною.
Через отвори в планці - накренити та просвердлити в ствольній коробці два отвори діаметром 3,3 мм.
В отворах на ствольній коробці нарізати різьблення М4х0.7
Видалити задирки на планці та стовбурній коробці. Знежирити поверхні ствольної коробки, планки ТОЗ, різьблення та нанести на них тонкий шар епоксидного клею або фіксатора різьб.
Встановити планку та закріпити її за допомогою гвинтів. Видалити надлишки клею.
Вставити затвор і переконатись у його нормальній роботі.

| Країна виробника | Украина |
| Бренд | Мольфар |
| Марка зброї | ТОЗ-6, ТОЗ-8, ТОЗ-17 |
| Призначення кронштейнів | Верхние кронштейны и базы |
| Тип посадкового місця | Weaver/Picatinny Вивер/Пикатинни, На ствольную коробку |










































