Патрони холодного пристрілювання

Патрон лазерної пристрілки: надійно, тихо, точно

Без ретельно пристріляної рушниці немає можливості сподіватися на вдале полювання. Але ця процедура пов'язана з безліччю незручностей, починаючи від вибору віддаленого місця або тиру і закінчуючи марною тратою дорогих боєприпасів. Лазерний патрон холодного пристрілювання допоможе вирішити ці проблеми. Підібрати відповідний пристрій можна в інтернет-магазині «Приціл».

Асортимент лазерних пристрілок

У каталозі представлені такі товари цієї категорії:

Патроны холодной пристрелки

 • Пристрілювальні патрони для холодної вивірки, які розміщуються на місце стандартних боєприпасів. Така система забезпечує максимальну точність налаштування зброї, оскільки лазерний промінь проходить через ствол рушниці. Про інші переваги пристрою можна дізнатися, прочитавши цю статтю на нашому сайті.
 • Універсальна лазерна холодна пристрілка із кріпленням на дуло. Основна перевага цього пристосування – сумісність із усіма видами зброї. Це відмінний вибір для мисливців, які мають кілька рушниць або карабіни різного калібру. Докладніше про цей прилад можна почитати у блозі.

Якщо ви не знайшли патрона для холодної вивірки потрібного калібру, зверніться до онлайн-консультанта. Він допоможе підібрати підходящий варіант для вашого карабіну.

5 причин купити патрон холодної пристрілки

Як показало опитування покупців, до рішення придбати ці пристрої клієнтів підштовхнули їх позитивні показники. Зокрема:

 • Можливість заощадити боєприпаси(близько 1000 набоїв за весь термін служби приладу). Тим, хто користувався багаторазовим пристроєм для холодної вивірки, більше не доводиться витрачати дорогі боєприпаси. Вони витрачаються лише для пострілів
 • Максимально тихе налаштування. Пристрілювання лазерним патроном можна виконати без шуму, не привертаючи уваги сусідів і не побоюючись розлякати дичину.
 • Відмінна видимість точки влучення навіть на великих відстанях. При налаштуванні стрільби з дистанції 100-150 метрів маркер залишається контрастним і помітним завдяки високій потужності променя лазерного патрона для холодної пристрілки.
 • Точне юстирування зброї навіть у домашніх умовах. Оскільки стрілянину вести не доведеться, налаштувати карабін можна навіть у квартирі, не побоюючись нашкодити оточуючим та обстановці. Процедура пристрілки прицілу коліматорного при його першій установці, після зняття, або транспортування - один з найважливіших етапів підготовки зброї до полювання. Але для точного налагодження тандему рушниці та коліматора нерідко потрібно чимало часу, терпіння та патронів. А якщо потрібні дорогі боєприпаси, ця процедура стає досить витратною. Щоб ви змогли заощадити, інтернет-магазин коліматорів «Приціл» пропонує придбати патрон холодної пристрілки. Він дозволить без зайвого шуму налагодити зброю та знайти перший постріл. Завдяки цьому невеликому пристосуванню, ви перестанете витрачати боєприпаси на стрілянину по мішені та зможете залишити їх для справжнього полювання. 
 • ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ 
 • Переваги патронів для холодного пристрілювання прицілу коліматора:
  • Сумісність з усіма видами прицільних пристроїв.Якщо ви вирішите замінити приціл на своїй зброї, придбання нового патрона не буде потрібно.
  • Можливість багаторазового використання.Купивши лазерний патрон один раз, ви можете використовувати його для перевірки точності прицілу. Без цього пристрою за такий самий час на пристрілку коліматора доведеться витратити десятки бойових патронів.
  • Довговічність.Корпус виготовлений з латуні, вбудовані батареї гарантують близько 1 години безперервного світіння лазера, тобто на тисячі пострілів.
  Патроны для холодной пристрелки Для вашої зручності ми розмістили докладну інструкцію щодо використання патронів безпосередньо на сторінці товару. Якщо паперовий варіант з будь-яких причин буде недоступним, ви завжди зможете уточнити подробиці процедури на сайті. Для отримання товару з нашого магазину необхідно уважно заповнити форму онлайн-замовлення. Якщо виникають труднощі при виборі набоїв для холодного пристрілювання коліматора, наш співробітник готовий проконсультувати вас по телефону.

Щоб використання лазерних патронів холодного пристрілювання було максимально простим і результативним, слід точно дотримуватися прикладеної інструкції. Якщо вона виявиться недостатньо зрозумілою, консультант інтернет-магазину «Приціл» роз'яснить усі нюанси за телефоном /067/407 08 50.

Доставка по Україні
Ми доставимо ваше замовлення кур'єром по Києву або службою "Нова Пошта" по всій Україні.
Оплата онлайн
Оплатіть замовлення банківською карткою, готівкою у найближчому платіжному терміналі або готівкою.
Магазин у Києві
з 01.01.2022г відвантажуємо тільки через Нову Пошту
Доставка по Україні
Ми доставимо ваше замовлення кур'єром по Києву або службою "Нова Пошта" по всій Україні.
Оплата онлайн
Оплатіть замовлення банківською карткою, готівкою у найближчому платіжному терміналі або готівкою.
Магазин у Києві
з 01.01.2022г відвантажуємо тільки через Нову Пошту