Оптичні приціли

Разом з надійними оптичними прицілами, полювання стане доступним будь-якої пори дня. Ви можете відстежувати дичину, не підходячи близько до неї і не виявляючи себе. Маючи досвід, достатню витримку і хорошу оптику, ви будете прицільно стріляти з усіх видів зброї, а відстань і погодні умови не стануть на заваді.

Налаштування оптичних прицілів (Київ)

Італійські фахівці компанії Konus розробили оптимальну металеву конструкцію для корпусу виробу. Вона не пропускає всередину воду і не дозволяє лінзам пітніти. А також добре витримує удари. Тому, якщо в процесі погоні за видобутком ви випадково зачепите оптикою гілки дерева, то приціл, як і його налаштування, не постраждають.

Стандартна конфігурація:

  • Об'єктив, що складається із лінз. Їх діаметр відповідає за розмір та яскравість поля зору. Якщо ви вирішите купити оптичний приціл, зверніть особливу увагу на цілість спеціального напилення на зовнішній лінзі. Якщо воно пошкоджене, то частина променів відбиватиметься назовні і ви не отримаєте повної картинки.
  • Прицільна сітка. Вона допомагає точно навести зброю об'єкт. Може розташовуватися в об'єктивній чи окулярній площині. Крім основного перехрестя у прицілі може бути далекомірна шкала.
  • Окуляр – це багатолінзова конструкція, що дозволяє розглянути збільшений об'єкт. Щоб зображення не розпливалося, дотримуйтесь рекомендованої фокусної відстані при прицілюванні.
  • Барабанчики введення поправок, які дозволяють прицільно стріляти при сильному вітрі або по мішені, що рухається, змінювати траєкторію польоту кулі. Перевірте справність даних механізмів перед тим, як купувати оптичний приціл.

Іноді конструкцію виробу додають підсвічування прицільної сітки, що дозволяє використовувати рушницю при будь-якому освітленні. Знаючи пристрій, ви легко відкоригуєте його роботу і досягнете бажаної точності для спортивної стрільби або полювання.

5 причин, щоб купити оптичний приціл

Справжній мисливець одержує задоволення від процесу пошуку та відстеження мети, але різні природні фактори (ступінь освітлення, туман, дощ) можуть помічати помітити видобуток. Якщо ви вирішите купити оптичний приціл в Україні, то зможете:

  • Чи не залежати від погодних умов і виходити на полювання, коли у вас є можливість. Це дозволить вам активно відпочивати кожні вихідні.
  • Стріляти з максимальної відстані, підібравши оптимальне обладнання для вашого типу стрілецької зброї. У цьому випадку несприятливий напрямок вітру не дозволить жертві почути ваш запах і зникнути.
  • Вирушати на пошуки дрібної дичини, яка ховається у густому підліску чи високій траві. Регульоване підсвічування прицільної сітки в оптичних прицілах і нових моделях дозволяє знаходити об'єкт на тлі рослинності і чітко його бачити.
  • Налаштувати параметри оптичного прицілу таким чином, щоб знизити ступінь стомлюваності очей. Крім того, якщо ви страждаєте від дефектів зору, зможете стріляти без окулярів.
  • Вибрати оптимальний варіант прицільної сітки. На нашому сайті представлені недорогі оптичні приціли з поділками у першій та другій фокальній площинах, які ви можете придбати з доставкою.

Освоївши нескладний механізм коригування параметрів, ви станете чудовим стрільцем, і будь-який видобуток стане вам по плечу.

Як правильно вибрати оптичні приціли в Україні?

Перш ніж придбати додаткове обладнання для підвищення якості та ефективності стрільби, ви маєте визначитись з робочими параметрами приладу. Оскільки підсвічування точки значно збільшує навіть вартість вживаного оптичного прицілу.

Якщо ви збираєтеся вправлятися в навичках володіння зброєю в тирі і не виходити на справжнє полювання, то краще відмовитися від подібної моделі. У нашому каталозі представлені ціни на оптичні приціли італійської фірми Konus. Прості та надійні моделі з різною сіткою дозволять вибрати екземпляр для стрілка-початківця і справжнього професіонала.

Прийнятна вартість дає можливість відмовитися від купівлі оптичних прицілів в Україні. Вони значно менше нових аналогів і можуть мати дефекти, які вплинуть на точність пострілу.

Де купити оптичний приціл в Києві?

Якщо ви звернетеся до інтернет-магазину «Приціл», то зможете придбати якісну італійську оптику для будь-якого виду рушниці з доставкою на вказану адресу. Наберіть контактний телефон +38 (067) 407-08-50 і наші консультанти ознайомлять вас з особливостями кожної моделі.

Привабливі ціни на оптичні приціли та різна форма оплати дозволяють кожному клієнту купити прилад виходячи з фінансових можливостей. А система онлайн відстеження посилки дозволить спостерігати за ходом доставки.

Щоб не потрапити на вудку шахраїв з такими оголошеннями як «продам оптичний приціл у хорошому стані», вибирайте нову оптику. Тоді покупка вас не розчарує та допоможе довгі роки стріляти на полюванні чи у тирі без промаху.

Доставка по Україні
Ми доставимо ваше замовлення кур'єром по Києву або службою "Нова Пошта" по всій Україні.
Оплата онлайн
Оплатіть замовлення банківською карткою, готівкою у найближчому платіжному терміналі або готівкою.
Магазин у Києві
з 01.01.2022г відвантажуємо тільки через Нову Пошту
Доставка по Україні
Ми доставимо ваше замовлення кур'єром по Києву або службою "Нова Пошта" по всій Україні.
Оплата онлайн
Оплатіть замовлення банківською карткою, готівкою у найближчому платіжному терміналі або готівкою.
Магазин у Києві
з 01.01.2022г відвантажуємо тільки через Нову Пошту