Очки ночного видения

Окуляри нічного бачення – це оптичний прилад, за допомогою якого людина може орієнтуватися у приміщенні або на відкритій місцевості за умов низького освітлення. Цей пристрій одягається на голову або кріпиться до головного убору, що дозволяє залишати руки вільними. Воно просте в управлінні та легко налаштовується під параметри зору власника.

Не знаєте, де знайти та купити якісні окуляри нічного бачення за ціною без переплат? Скористайтеся сервісом інтернет-магазину "Приціл". Ми пропонуємо купити оригінальні окуляри нічного бачення від компанії ARMASIGHT (США) з доставкою в будь-яке місто України. Термін постачання – 1-3 дні. Якщо ви знаходитесь у Києві, можна купити та забрати окуляри нічного бачення у нашому офісі (вул. Амвросія Бучми 5, будівля «Укртелеком», офіс 402). Самовивіз товару здійснюється лише за попередньою домовленістю з менеджером магазину.

Де використовують окуляри нічного бачення?

Наявність на даному оптичному приладі системи ременів дозволяє застосовувати його для здійснення різних мобільних заходів.

Окуляри нічного бачення можна купити для:

check mark 3 icon

Полювання

- дозволяють вести прицільну стрілянину в сутінковий і темний час доби, роблячи полювання більш результативним і комфортним;

check mark 3 icon

Водіння автомобіля

– автомобільні окуляри нічного бачення працюють як поляризовані «антифари», тобто. знижують стомлюваність очей, дозволяють краще бачити у сутінках, дощ, сніг, туман;

check mark 3 icon

Туризму та відпочинку

- активно використовуються при дослідженні печер, сходженні на гірські вершини, спостереженні за нічним життям представників тваринного світу, морських прогулянках тощо;

check mark 3 icon

Військових цілей

– допомагають успішно виконувати спецоперації в екстремальних умовах та за низького рівня видимості;

Така оптика також є незамінною при веденні мобільних ігор (хованки, пейнтбол), а також рятувально-розшукових робіт, що проходять у нічний час або за несприятливих погодних умов.

Окуляри нічного бачення: особливості

Серед ряду аналогічних товарів даний оптичний прилад виділяється такими рисами:

check mark 3 icon

Багатий вибір моделей

Сучасні виробники постійно поповнюють модельні лінійки удосконаленими новинками, що дозволяє купити оптимальні за ціною та функціональністю окуляри нічного бачення для різних цілей.

check mark 3 icon

Великий кут огляду

Ця оптика не збільшує картинку (тобто показує об'єкти в масштабі 1 х 1), тому забезпечує максимальне поле зору (близько 40 °). Такий огляд не може запропонувати жодного приладу нічного бачення.

check mark 3 icon

Зручна конструкція

Носити окуляри нічного бачення можна у 2-х положеннях: у робочому (розташовані на рівні очей) та у піднятому. Тому в разі потреби не потрібно знімати весь прилад, а досить просто відкинути його нагору. Більше того, вони не беруть руки, що особливо важливо при здійсненні заходів, пов'язаних з пересуванням місцевістю.

Щоб зробити окуляри нічного бачення більш ефективними, можна додатково придбати насадки для підвищення кратності зображення, ІЧ-освітлювачі для збільшення дальності роботи і т.д.

Як обрати окуляри нічного бачення?

Перед тим, як придбати таку оптику, рекомендують звернути увагу на такі критерії:

check mark 3 icon

ВАРТІСТЬ

Для аматорського полювання достатньо купити дешеві окуляри нічного бачення 1-го покоління, для ведення військово-рятувальних робота краще вибрати – 3-го покоління.

check mark 3 icon

ДАЛЬНІСТЬ

Якщо планується спостереження за об'єктами, розташованими на великій відстані, купуйте оптику 2 та 3 покоління, оскільки вони розраховані на огляд сильно віддалених предметів.

check mark 3 icon

ОПТИКА

Вибирати радять об'єктиви з низьким коефіцієнтом світлосили (від 1.0), тому що через них буде більше проходити світла, що особливо актуально у сутінковий та нічний час.

Важливо також зважити на компанію-виробника. Віддавати перевагу краще торговим брендам «з історією», які дають гарантію на товар, що випускається і в разі поломки забезпечують його ремонт.

Чому варто купити окуляри нічного бачення у нас?

Клієнтська база компанії «Приціл» щорічно зростає на 17%-20%. Нам довіряють тисячі українців, бо ми:

check mark 3 iconвстановлюємо ціни на аксесуари зброї без "прихованих" націнок.

Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

Часто задаваемые вопросы про окуляри нічного бачення

Почему стоит купить очки ночного видения для охоты (пнв) у нас?

  • ✔ Наш магазин очков ночного видения уже более 7 лет на рынке Украины.
  • ✔ Мы являемся официальным дилером.
  • ✔ обмен/возврат товара у нас 14 дней.
  • ✔ Отправляем товар по всей Украине.

Какая цена на окуляри нічного бачення в Украине?

Диапазон цен в нашем каталоге на окуляри нічного бачення от 55 000 грн. до 55 000 грн.

Как мне выбрать и аксессуары к ним?

При покупке Вы получите профессиональную консультацию по подбору очков ночного видения и аксессуаров к ним