Тюнінг зброї

  Вирішили «доопрацювати» зброю? Телефонуйте до ІМ «Приціл»

  Приклады для гладкоствольного оружия из интернет-магазина

  Якщо ви хочете модифікувати заводську модель рушниці або пістолета, зверніть увагу на вироби для тюнінгу зброї в нашому магазині. Ви можете знайти гідну заміну пошкодженому прикладу або пістолетній рукоятці, а також підібрати тактичну цівку, щоб закріпити та використовувати коліматори чи оптичні збільшувачі.

  Ми пропонуємо широкий асортимент тактичних обвісів моделі АК та Сайга та іншого обладнання, яке значно підвищить зручність експлуатації стрілецької зброї та точність стрільби. Щоб придбати надійні аксесуари недорого, зв'яжіться з менеджером «Приціл» за т 0674070850

  Чим можна замінити штатний приклад зброї?

  У заводській комплектації більшість помпових рушниць постачають дерев'яними або пластиковими прикладами. Вони легко ушкоджуються від удару і погано знижують віддачу під час пострілу. Крім того, ті, хто роблять приклади на зброю, вибирають для них гладку форму. Тому автомат ковзає в руках.

  Приклады для страйкбольного оружия из ИМ ПРицел

  У нас ви можете купити оптимальний варіант прикладу на вашу зброю, який:

  • Виготовлений із армованого пластику або полімеру. Такі моделі міцніші і не вимагають особливого поводження.
  • Не призведе до переробки гладкоствольної або страйкбольної зброї. Приклади телескопічного та складного типу легко кріпляться і мають прогумований потиличник для пом'якшення віддачі.
  • Важитиме не набагато більше, ніж оригінал, або дорівнюватиме йому по масі. Тому навантаження на руки практично не зміниться.

  Також ви можете вибрати приклад із пістолетною рукояткою або варіант із вбудованим упором для щоки. Якщо ви не можете самостійно визначитися з потрібною моделлю, назвіть консультанту марку рушниці та опишіть бажані характеристики, щоб отримати професійну пораду щодо вибору тюнінгу.

  Бажаєте вдосконалити зброю – замовте сучасну цівку

  Тактический обвес на АК можно купить в ИМ Прицел

  Дерев'яна або пластикова цівка рушниці після кількох пострілів поспіль нагрівається і мисливцеві доводиться надягати рукавички, щоб не обпалити пальці. Крім того, на них часто з'являються тріщини від необережного поводження.

  Легкий армований матеріал значно підвищує термін експлуатації моделі та дозволяє швидко встановлювати тактичні аксесуари – цільовказівники, сошки, ліхтарі тощо. Висока якість деталей та з'єднань дозволяє цівці надійно утримувати прикріплене обладнання при спуску гачка. Ви можете замовити цівку АК окремо або зібрати та купити повне тактичне обваження на АК 74 за привабливою вартістю.

  Навіщо проводити тюнінг зброї

  Мисливці та промисловці часто стикаються з проблемою недокомплекту обладнання. Від цього знижується точність стрілянини, а також значно скорочуються умови, за яких можна проводити пошук та переслідування видобутку. Тому використання вдосконаленого прикладу та цівки дозволяє:

  Сшка и обвес на АК
  • Ефективно полювати і не змінювати звичну зброю на більш дорогі моделі, в комплект яких входять модифіковані складові.
  • Легко міняти аксесуари за потреби, не переробляючи корпус зброї.
  • Поліпшити хват моделі в руках, якщо купити ергономічну пістолетну рукоятку.

  Якщо ви любите стріляти з упору або тільки хочете опанувати всі нюанси даного способу полювання, вибирайте сошки з регульованою висотою та стійкими гумовими наконечниками. Тоді виріб буде стабільним на будь-якому типі ґрунту і надасть вам можливість налаштувати оптимальні параметри для ведення вогню. Щоб купити сучасні сошки для зброї американського виробництва, ознайомтеся з моделями нашого каталогу.

  Fab Defense аксесуари зброї вищого рівня

  Бренд Fab Defense став відомим серед любителів стрілянини в 1960 році як торгова марка, що працює під егідою компанії FAB Manufacturing & Import of Industrial Equipment Ltd. Згодом ця організація увійшла до складу корпорації The Mako Group.

  Приклад Fab Defense делает оружие в разы удобнее для стрелка

  Особливості та досягнення марки

  Виробництво, яке знаходиться в Ізраїлі, орієнтоване на випуск удосконалених запчастин для зброї. Купити приклад Fab Defense – значить перетворити гладкостволку на зручну тактичну зброю. Цим способом удосконалення карабінів та автоматів користуються місцеві військовослужбовці та правоохоронці. Компанія регулярно одержує державні замовлення від ізраїльської армії. А спеціальні підрозділи боротьби з терористами з Ізраїлю та США під час операцій користуються лише цівками та рукоятками Fab Defense. Вироби цієї марки входять у стандартне обмундирування цих бійців.

  Наразі дилерська мережа компанії налічує близько 25 офіційних представництв. Більшість з них зосереджена в Європі, 5 обслуговує Америку (Північну та Південну), є офіси на півдні Африки, в Австралії, Індії та Новій Зеландії. Така орієнтація на європейську аудиторію дає можливість купити Fab Defense будь-якої моделі з офіційного складу, не побоюючись підробок, які поширені в східному регіоні.

  Придбати оригінальну цівку, приклад, ручку, доставлену прямо з Ізраїлю, ви можете в інтернет-магазині Приціл.

  Причини популярності аксесуарів Фаб Дефенс

  Як це не банально, дана компанія пропонує найкращий продукт у своїй галузі. Його відрізняє:

  • Надійність.Усі нові моделі перед випуском у вільний продаж тестуються у реальних бойових умовах військовими зі спецназу Ізраїлю та США. Тільки найкращі варіації, визнані ефективними у таких складних ситуаціях, надходять до офіційних магазинів.
  • Легкість.Вироби виготовляються з авіаційного алюмінію або спеціально розробленого полімерного композиту, що дозволяє в кілька разів зменшити вагу пристрою без шкоди його міцності.
  • Зручність. Наприклад, складний приклад з амортизатором Fab Defense M4 можна миттєво скласти і розкласти, забезпечивши таким чином найсприятливіші умови для стрільби та транспортування.
  • Сумісність зі зброєю застарілих образів. Наприклад, кришка ствольної коробки Fab Defense PDC із вбудованою планкою Вівер/Пікатінні дозволяє не тільки полегшити важкий мисливський карабін на базі АК, але й надати можливість власнику надійно закріпити на ньому приціл коліматорний або оптичний.
  • Простота встановлення. Більшість виробів можна змонтувати, не володіючи спеціальними навичками та застосовуючи лише інструменти, що додаються в комплекті.
  Купить обвес Fab Defense можно в интернет-магазине Прицел

  Як зазначено на офіційному сайті Fab Defense (Ізраїль), основна місія компанії – забезпечити військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів та цивільних стрільців аксесуарами зброї, які здатні підвищити ефективність їх дій. Сучасна ситуація на ринку зброй свідчить, що бренду це цілком вдається.

  Оригінальні аксесуари Фаб Дефенс чекають на вас в ІМ Приціл

  Виробник стверджує, що використання його продукції дозволяє у кілька разів збільшити ефективність та зручність використання застарілої зброї.

  Якщо ви хочете оснастити свою рушницю оригінальною пістолетною рукояттю або цівкою Fab Defense з Ізраїлю, то знайдете все необхідне в каталозі інтернет-магазину Приціл. Потрібна доставка рідкісної моделі - телефонуйте, і зможете отримати її вже через 3 тижні.

  Доставка по Украине
  Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
  Оплата онлайн
  Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
  Магазин в Киеве
  с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту