Мечі та Саблі

У суспільстві купити меч чи шаблю, отже придбати собі чи подарунок цінний, історичний і колекційний предмет. Даровуючи сувенірну зброю, ви висловлюєте свою повагу і підкреслюєте VIP статус обдаровуваного. Мачете, шаблі, мечі завжди асоціюються із силою, мужністю, стійкістю, честю. Такий подарунок неодмінно потішить заможного чоловіка, а також гідно прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення.

Купити шаблю чи меч за найкращою ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Приціл». Звернувшись до нас, ви зможете придбати холодну зброю від компаній Cold Steel, Boker за вартістю без прихованих комісій і націнок. Товар прибуде до міста проживання через 1-3 дні після оформлення замовлення.

Мечі та шаблі: характеристики

В інтернет-магазині «Приціл» можна замовити не лише справжній меч, а й різні види ножів та інших подібних товарів.

Довголинкове озброєння, представлене в нашому каталозі, має такі параметри:

ШКАЛА ТВЕРДОСТІ ПО РОКВЕЛЛУ, РОЗДІЛ З

Твердість стали 60-64. Подібний меч або шабля відмінно зберігає заточування, але при цьому лезо вимагає догляду та дбайливого поводження.

МАРКА СТАЛІ

Вуглецева 1055. Замовити меч з такої сталі, означає придбати міцну та ударостійку зброю.

МАТЕРІАЛ РУКОЯТКИ

Саме (традиційний матеріал обтяжки рукояті) та менуки (декоративний матеріал, який також часто використовується при обробці рукояті).

НІЖНІ

Лаковане дерево, шкіра або сталь – це надійна та красива «упаковка» для сувенірного, бойового аботренувальної зброї.

Такі вироби займуть гідне місце у домашній колекції. Цікавить, скільки коштує меч чи шабля? Звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину «Приціл»:(067) 407-08-50, ?(050) 544 25 50.

Всі зразки озброєння на нашому сайті є високоякісними та оригінальними. Ви можете підібрати для себе або на презент бюджетні моделі, різні види мечів та шабель VIP рівня з різноманітним орнаментом. Сувенірні екземпляри реалізуються з документами, що засвідчують їхню безпеку та не бойове призначення.

Види довгоклінкової зброї

Пропонуємо колекціонерам та любителям оригінальних типів зброї придбати у нас:

?

Меч– виконаний з двосічний клинком для удару, що рубає, або уколу. У давнину мечі покладалися лише воїнам із привілейованого стану. За всіх часів ця зброя вважається символом справедливості, правосуддя.

?

Шаблю- Клинкове озброєння піхоти, кавалерії. Шабля має вигин, який збільшує потужність та ефективність удару. Козацька шабля – головна зброя у Запорізькій Січі, що уособлює вільне козацтво.

?

Катану- Японський вид зброї. Має однолезовий клинок невеликої вигнутості та дворучну рукоятку. Катана входить до комплекту озброєння самураю. Це дуже витончена та статусна зброя.

?


Шашку– призначена для колючих, ріжучих та рубаючих ударів. Шашка була на озброєнні біля кавалерії та офіцерського корпусу. Вона має трохи вигнутий клинок та однолезове заточування.

Любителям компактної зброї можемо запропонуватискладані ножі.

Сучасне застосування мечів та шабель

Часи, коли варто було купити бойовий меч для захисту давно минули, сьогодні сувенірна зброя має попит на:

?

Подарунок.Що подарувати успішному бізнесменові чи колекціонеру? Сувенірні мечі, шаблі – безпечний та стильний презент.

?

Інтер'єр.Холодний відблиск сталі та грізний вигляд холодної зброї надасть кабінету, робочому куточку господаря будинку елегантного, оригінального вигляду.

?

Реконструкції.Підготовка до історичних фестивалів, карнавалів, виставок варто купити меч, шаблю для завершення образу кавалериста, воїна.

Дизайнери рекомендують використовувати сувенірні екземпляри для прикрашання кабінету керівника. Шабля, що висить на стіні, уособлює символ влади та взятих на себе зобов'язаннях.

Чому варто купити мечі та шаблі у «Приціл»?

Пропонуємо нашим клієнтам:

1.

Зручні способи оплати. Ви можете розрахуватися за купівлю готівкою, банківським переказом, післяплатою.

2.

Доставка по країні.Мешканці Києва можуть забрати товар у нашому офісі, у всі міста України надсилаємо вироби компанією «Нова Пошта».

3.

Відправлення у день замовлення. Якщо ви встигли оформити покупку до 19.00 та внести оплату за неї, відправимо товар цього ж дня.

Перед покупкою певного товару можна ознайомитись з його детальними характеристиками, зазирнувши до його картки. Ви зможете дізнатися про наявність зброї, комплектацію, інформацію про виробника. Також на сайті «Приціл» є можливість замовити пошиття чохлів та інших аксесуарів для всіх видів зброї. Окрім озброєння у нас можна придбати потрібні у господарствісокири, лопати, пилки.

Вирішили купити меч, шаблю з доставкою по всій території України – приходьте до нашого офісу (Київ, вул. Амвросія Бучми, 5. Будівля «Укртелеком», офіс №402) або дзвоніть нам прямо зараз:

+38 (067) 407-08-50, +38? (050) 544 25 50.

Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту