Тепловізійні приціли

Мисливцям, які хочуть переслідувати мету незалежно від погодних умов та часу доби, необхідно купити тепловізійний приціл або тепловізор. Це пристрої, які розпізнають дичину, що причаїлася за кущами і в траві, дозволяють полювати сніг, дощ і туман. Ефективно працюють як вдень, і вночі. Активно застосовуються у цивільних та військових цілях.

Купити тепловізійний приціл, тепловізор нічного бачення або інший оптичний прилад недорого та з доставкою по всій Україні можна в інтернет-магазині «Приціл». Ми працюємо без посередників, тому пропонуємо аксесуари зброї за ціною прямого постачальника. Поставляємо оригінальну тепловізійну оптику від компанії «YUKON» (серії «PULSAR») до будь-якої точки країни за 1-3 дні. Оформляємо замовлення на день звернення.

Принцип роботи оптичного тепловізора

У чому полягає особливість даних приладів? Важливо відразу відзначити, що існує кілька видів подібних пристроїв: тепловізор, тепловізійна насадка/монокуляр, тепловізійний приціл та ін.

Відомо, що всі живі об'єкти постійно виділяють тепло. Неживі предмети також утворюють теплову сигнатуру шляхом поглинання сонячної енергії та тепла, виробленого іншими зовнішніми джерелами.

Дія тепловізійної оптики базується саме на уловлюванні різниці між температурою одухотворених та неживих предметів. Вважаючи електромагнітні хвилі, прилад трансформує їх у візуальну, яку здатний розпізнавати око людини, картинку.

Тому на роботу тепловізійних прицілів, тепловізорів та інших аналогічних оптичних пристроїв не впливає час доби, ні погодні умови. Вони не потребують спеціального підсвічування (на відміну від приладів нічного бачення) та мінімальної освітленості об'єкта.

З якими завданнями справляється тепловізійний комплекс?

Власники цього приладу можуть:

check mark 3 icon

встановити місцезнаходження тварин і людей у темряві;

check mark 3 icon

здійснювати прицільну стрілянину по об'єкту крізь туман, сніг, дощ та дим;

check mark 3 icon

бачити одухотворені предмети у густих чагарниках.

За відгуками користувачів і згідно з відео-оглядами, з тепловізійним прицілом полювання виходить на новий рівень, стаючи більш комфортним і результативним.

Поради щодо виборутепловізійної оптики

Купуючи такий пристрій, рекомендують звернути увагу на такі параметри:

check mark 3 icon

ДОЗВІЛ МАТРИЦІ

- Виражається пікселями, не залежить від габаритів приладу, впливає на якість картинки, що передається;

check mark 3 icon

ЧАСТОТА ОБНОВЛЕННЯ КАДРІВ

– обчислюється в герцах, від кількості яких залежить чи буде зображення «підгальмовувати» чи ні (оптимальний коефіцієнт для переслідування об'єктів, що швидко і різко переміщуються – 50-60Hz);

check mark 3 icon

ЯКІСТЬ ЕКРАНУ

– існує тепловізійна оптика з чорно-білим та кольоровим екраном, який дозволяє детальніше розглянути мету (наприклад, побачити екіпірування та зброю людини);

check mark 3 icon

ЗАХИЩЕННІСТЬ КОРПУСУ

– радять віддавати перевагу моделям із міцним, стійким до температурних перепадів та герметичним корпусом, тобто. захищеним від проникнення вологи, води, пилу;

check mark 3 icon

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

- сучасні пристрої служать не тільки для відстеження мети, але також дають можливість запам'ятовувати точки прицілювання, керувати приладом на відстані (через телефон або пульт), завантажувати відео, визначати власне місцезнаходження (за допомогою GPS) і т.д.;

check mark 3 icon

ВИРОБНИК

– рекомендують купувати пристрої лише від перевірених часом торгових брендів, які мають відповідні сертифікати якості та дають гарантію на товар;

ЦІНА

– недорогі прилади відмінно підійдуть для полювання, а для ведення військово-охоронних заходів краще вибирати техніку з категорії «Професійна», вартість якої у кілька разів вища за аматорську серію.

Ще один важливий момент – дальність виявлення та розпізнавання предметів. Є моделі, здатні ідентифікувати живий об'єкт, який знаходиться за кілька сотень метрів від спостерігача.

Як зробити замовлення у «Приціл»?

Щоб придбати аксесуари для зброї в нашому інтернет-магазині, потрібно:

arrow 33 icon

клікнути на товар, що сподобався, і уважно вивчити всі характеристики

Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

Часто задаваемые вопросы про тепловізійні приціли

Почему стоит купить тепловизионный прицел для охоты у нас?

  • ✔ Наш магазин тепловизионных прицелов уже более 7 лет на рынке Украины.
  • ✔ Мы являемся официальным дилером.
  • ✔ обмен/возврат товара у нас 14 дней.
  • ✔ Отправляем товар по всей Украине.

Какая цена на тепловізійні приціли в Украине?

Диапазон цен в нашем каталоге на тепловізійні приціли от 18 956 грн. до 161 600 грн.

Как мне выбрать лучший тепловизионный прицел для охотников с дальномером (тепловизионный монокуляр) и аксессуары к ним?

При покупке Вы получите профессиональную консультацию по подбору тепловизионных прицелов и аксессуаров к ним