Манок плач зайця для приманювання лисиці Хубертус

Купити Манок плач зайця для приманювання лисиці Хубертус

Артикул: 100187
У наявності

539 грн.*
550 грн.

* Знижка 2% застосовується автоматично при замовленні через кошик
Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

Один із найкрасивіших способів полювання на Старого Лиса – заманити його заячим свистком. За деякими винятками, для цього слід використовувати лише зимові місяці, коли снігові умови обіцяють особливий успіх, особливо коли мисливець носить маскувальний сніговий жилет. Крім нічних приманок при місячному світлі, найкращий час для приманок рано-вранці і пізній вечір. Позиція, з якої відбуватиметься приманювання, має бути обрана з великою обережністю. Вона повинна не тільки залишати мисливцеві достатню свободу пересування, а й бути захищеною від видимості з усіх боків. Збираючись зайняти позицію, необхідно за всіх обставин дотримуватись особливої обережності, щоб лисиця з тих сторін, з яких вона повинна підійти, не наблизилася до слідів мисливця і, особливо, не перетнула їх.

Після того, як мисливець зайняв свою позицію, він повинен почекати не менше 15 хвилин, перш ніж підняти манок, що плаче. Навіть після 2-3 серій, що «плачуть», він повинен залишатися нерухомим протягом чверті години, тому що — особливо старим лисицям — потрібно дуже багато часу, при врахуванні всіх варіантів безпеки, щоб підкрастися до привабливого місця. Мисливець бере свисток між вказівним та великим пальцями, при цьому зімкнуті пальці та долоню утворюють западину, відкриту спереду. Піднімаючи і згинаючи близько пальці, що розташовані один до одного, і одночасно вдаючи повітря в інструмент, гучність і інтенсивність жалібного вию зайця можна варіювати таким чином, щоб він звучав оманливо однаково. Звуки напрочуд схожі на плач немовляти. Кінець кожного довгого та короткого нотоносця повинен поступово згасати.

увааа --- ува - ува - ува - уваа. ува - ува - ува - ува. ува - увааааа.

Якщо хтось підозрює, що лисиця знаходиться поблизу, звук можна приглушити, тримаючи капелюх або рукав пальта перед інструментом. Рекомендується повертати голову на кілька сторін, випускаючи виття. Як тільки мисливець помітить лисицю, що наближається, виття має припинитися, за винятком випадків, коли лисиць спочатку сяде навпочіпки на відстані, щоб обдумати, що тепер робити, або він крадеться від мисливця. Тим не менш, він також часто робить останнє, щоб вітер був на його боці, коли він рухався круговим маршрутом, таким чином, щоб мисливцеві здавалося, що він не зацікавлений.

Заячим манком лисицю можна приманювати лише кілька днів на рік і використовувати лише віддалені один від одного частини території.

Як звучить манок плач зайця:

манки для полюванняМанок на хищника
БрендHubertus
Країна виробникаГермания
Завантаження