Сушарка Ranger Easyall-5 (35x35x55см)
Хіт!
Немає в наявності
Доставка по Україні
Ми доставимо ваше замовлення кур'єром по Києву або службою "Нова Пошта" по всій Україні.
Оплата онлайн
Оплатіть замовлення банківською карткою, готівкою у найближчому платіжному терміналі або готівкою.
Магазин у Києві
з 01.01.2022г відвантажуємо тільки через Нову Пошту
Якщо Ви рибалка, грибник чи дачник, то наша пропозиція Вас обов'язково зацікавить. Зручна та дуже якісна сушарка мала Easyall-5 для риби, грибів, фруктів, ягід та овочів. Її можна підвісити в саду під деревом або на балконі і не переживати, що всередину потраплять оси, мухи або інші комахи.
Сушарка виготовлена з металевого дроту, а щоб вона не іржавіла, покрита пластиком. На каркас натягнута поліетиленова сітка з дрібним осередком – не більше 3 міліметрів. Цього цілком достатньо для відмінної вентиляції при сушінні риби, фруктів чи грибів.
Продукти сохнуть рівномірно, не потрібно їх перевертати, так на трьох поличках можна все розкласти вільно. Дверцята в сушарку надійно застібаються на блискавку.
Розміри сушарки малої 35х35х55 сантиметрів.
Бренд | Ranger |
Вага | 0 кг |
Довжина | 0 м |
Завантаження