Коліматорний приціл Holosun Paralow із сонячним світлом. батареєю + крон.41.5мм (AR-15)

Хіт!

Купити Коліматорний приціл Holosun Paralow із сонячним світлом. батареєю + крон.41.5мм (AR-15)

Артикул: 747030-HS403С
У наявності

13 519,10 грн.*
13 795 грн.

* Знижка 2% застосовується автоматично при замовленні через кошик
Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

Коліматорний приціл Holosun Paralow на сонячній батареї з лотковим розміщенням батарейного відсіку, марка точка 2 МОА (США)

Коліматор Holosun Paralow HS403C є компактним прицілом коліматора з червоною точкою. Працює від сонячного елемента та батарейки. Живлячись від сонячного елемента, він постійно перебуває у включеному стані. В умовах слабкого освітлення, коли сонячної енергії недостатньо для роботи світлодіода, нестача енергії компенсується батареєю. Приціл може бути встановлений на різних видах зброї: рушницях, пістолетах, карабінах, пневматичних гвинтівках та арбалетах. Для встановлення можна використовувати низький (не швидкознімний) кронштейн або високий. Установка проводиться на планку Weaver/Pikatinny. Розміщення батареї не ускладнює огляд. Батарейний зовнішній відсік має форму лотка, в який вкладається батарейка і засувається в корпус коліматора. Також присутній датчик руху, який включає приціл.

особливості:

Два джерела живлення: від сонячного елемента, який розташований у верхній частині та високоємнісної батареї.
Час роботи при мінімальній яскравості на одній батарейці CR2032 (літієва батарейка 3 В) – 200 000 годин (понад 22 роки).
Час роботи при мінімальній яскравості від сонячної батареї – 400 000 годин (понад 45 років)
Наповнений азотом.
Живлення прицільної марки походить від сонячної батареї і лише в умовах недостатнього освітлення автоматично перемикається на живлення від батареї.
Розміщення батарейки висувний лоток збоку прицілу
Лоток батареї: подвійна пластинчаста пружина та система фіксації батареї забезпечують надійне безперервне електроживлення при струшуванні прицілу.
Барабани дозволяють вводити виправлення руками в рукавичках.
Відсутність паралаксу при необмеженому видаленні зіниці.
Форма корпусу та ергономічні кнопки управління створюють мінімальні перешкоди огляду.
Кронштейн для встановлення на планку Weaver/Pikatinny. Кронштейн фрезерований на верстаті з ЧПУ із алюмінієвого сплаву Т6061-Т6.
Можливість високої чи низької установки.
Проставка, що збільшує висоту, піднімає оптичну вісь приціла на 41,5 мм над монтажною планкою
Приціли тримають усі калібри зброї.
Характеристики:

Прицільна марка - точка (2 МОА) червоного кольору
Діапазон зміщення точки влучення після зняття/установки:<=2 МОА.
Ціна клацання 0,5 МОА.
Автоматичне вимикання після 8 годин спокою.
Рівні яскравості: 10 рівнів яскравості у денному режимі та 2 у режимі сумісності з ПНО.
Налаштування Паралаксу Відсутнє.
Видалення вихідної зіниці, мм. НЕ обмежено
Розміщення батарейки висувний лоток збоку прицілу
Електроживлення 1хCR2032
Захисні кришки Є
Заповненість азотом
Кронштейн Не швидкознімний на планку Weaver/Pikatinny
Клас пило- та вологозахищеності: IP67 (занурення у воду до 1 метра)
Габарити прицілу, мм. (ДхШхВ) 67х35х63 - при високій установці
Матеріал Алюмінієвий сплав Т6061-Т6
Вага, м. 94 з низьким кріпленням та 124 з високою установкою (без упаковки)
Температура зберігання З: - 40C to +70C.
Робоча температура С: -10C to 50C.
Комплектація:

Коліматор, захисні кришки типу "бікіні", батарейка CR2032, шестигранний ключ – 2 шт, батарейний лоток – 2 шт, ключ для регулювань, кронштейн для встановлення – 2 шт. (високий R 15 і низький), ганчірочка для догляду.

Особливості налаштування регулювання яскравості марки:
Приціл автоматично налаштований на споживання сонячної батареї. Яскравість автоматично підлаштовуватиметься під погодні умови. Для того щоб перейти в ручний режим регулювання яскравості – натисніть на "+" плюс на три секунди. Свічкові марки змінять яскравість і можна буде регулювати її 11 режимів. Протягом 10 годин коліматор автоматично змінить ручний режим на автоматичний і знову живитиметься від сонячних батарей. Щоб перейти на автоматичний режим вручну - натисніть "плюс" та "мінус" на три секунди

Нова серія Holosun включає широкий ряд коліматорних прицілів з різними марками, комбіновані приціли з ЛЦУ, тактичні лазерні приціли. Кожен із них оснащений унікальним елементом, що збільшує термін служби батарейки, створеним з урахуванням останніх досягнень у лазерних та світлодіодних технологіях.

Переваги коліматорних прицілів Holosun:

1. Удосконалена світлодіодна технологія. Червона точка< 2 MOA.
Однією з основних характеристик прицілів коліматорних є енергоспоживання. У більшості представлених на ринку прицілів коліматора використовуються звичайні світлодіоди. Компанія Holosun використовує унікальні світлодіоди, розроблені за допомогою передових технологій, які дозволяють працювати прицілу в режимі марки «точка» за мінімальної яскравості на одній батарейці CR2032 (літієва батарейка 3 В) протягом 200 000 годин (понад 22 роки). При середній яскравості (рівній 6) батарейка прослужить 50 000 годин (понад 5 років). При цьому точка світлодіода чітка та яскрава, енергоспоживання дуже низьке. Термін служби батареї становить кілька років і наближається до терміну зберігання. ВСІ КОЛІМАТОРНІ ПРИЦІЛИ HOLOSUN СУМІСНІ з ПНВ.

2. Унікальні сонячні батареї.
Застосовувані Holosun сонячні батареї дозволяють світлодіодам, які споживають мало енергії, працювати в умовах звичайного освітлення безпосередньо від сонячної енергії. Використовуючи енергію сонячного світла, приціл може працювати протягом 400 000 годин (понад 45 років) в режимі прицільної марки "точка" і протягом 30 000 годин (понад 3 роки) в режимі прицільної марки "коло з точкою".

3. Відсутність паралаксу.
У коліматорних прицілах Holosun застосовуються високоякісні поліровані лінзи з покриттям, що просвітлює. Точка прицілювання та точка влучення не змінюють свого положення незалежно від положення голови стрільця. У прицілах використовуються лінзи кратністю 1х (без наближення).

4. Компактний розмір.
Спеціальний дизайн Holosun, відмінними рисами якого є прихований відсік батареї, ергономічні кнопки і відкидні кришки, дозволяють стрілку не відволікатися на зайві деталі.

5. Лазерна технологія та управління енергоспоживанням.
Застосовуючи досконалу лазерну та світлодіодну технології, Holosun об'єднав у єдиному компактному корпусі лазерний цілепокажчик з коліматорним прицілом. Змінити прицільну марку, вибрати видиму чи невидиму інфрачервону точку лазера можна натисканням кнопки. Унікальною рисою деяких моделей коліматорів Holosun є датчик руху у поєднанні з програмованою функцією автоматичного відключення електроживлення.
Якщо потрібна влучність, це Holosun.

Країна виробникаСША
Тип коліматорного прицілузакрытый
Посадкове місце коліматораWeaver-picatini
Прицільна марка2 МОА, Красного цвета
БрендHOLOSUN
Вага0 кг
Довжина0 м
Завантаження