Мушка оптоволоконна EasyHit Hunting Bead 2.5 mm x 100 mm червона

Хіт!

Купити Мушка оптоволоконна EasyHit Hunting Bead 2.5 mm x 100 mm червона

Артикул: 100200
У наявності

1 019,20 грн.*
1 040 грн.

* Знижка 2% застосовується автоматично при замовленні через кошик
Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по Киеву или службой "Новая Почта" по всей Украине.
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Магазин в Киеве
с 01.01.2022г отгружаем только через Новую Почту

 

Мушка оптоволоконна EasyHit Hunting Bead 2.5 mm x 100 mm червона (Швеція)

Мушка EasyHit – модель Hunting Bead (2.5 mm x 100 mm – Red) – діаметр оптоволоконної вставки – 2.5 мм, ширина основи – 6 мм, загальна довжина – 100 мм. Оптоволокно червоного кольору.

Переваги мушок Easy Hit®:

- Яскрава точка, що світиться сама підводить око до мети, значно скорочує час прицілювання, полегшує контроль лінії прицілювання і положення зброї, добре видно в будь-яких умовах освітленості.
- Єдина мушка, що допомагає навчитися стрільбі з двома відкритими очима!
- Оптоволокно мушки здатне збирати на своїй поверхні і виводити на торець найменше світло, навіть світло після заходу сонця!
- Оптоволокно мушки досить надійно захищене від пошкоджень полімерною огорожею, а на полюванні зачепити стволом, як розумієте, проблем немає.
- Мушка легко встановлюється на будь-яку, навіть гільшовану планку (після її знежирення) за допомогою двосторонньої стрічки, що самоклеїться (вже приклеєна однією стороною до мушки) і тримається досить і міцно.
- Установка займе кілька хвилин.
- Крім того, немає необхідності викручувати штатну латунну мушку – навпаки, вона може послужити додатковим упором для встановленої оптоволоконної в момент віддачі (хоча цього і не потрібно!). У жодному разі вона не буде перешкодою.
- Мушка тримається на зброї дуже міцно – за 8 років продажів, жодна з мушок (були встановлені протягом цих років на різні рушниці – МЦ21-12, Browning Gold Fusion, ІЖ-27, Benelli Crio, ТОЗ-25, ІЖ-54, Tikka FinnClassic 512SD) не втрачена і продовжує служити!
- Через те, що та частина оптичного стрижня, яка спрямована до ока стрілка, закрита кожухом, і цей кожух виходить за межі стрижня вперед до ока стрілка, пляма, що світиться, видно тільки тоді, коли рушниця вже скинута, вкладена в плече і стрілок прицілився. До того моменту, поки стрілець точно не націлив рушницю - оптична мушка просто не видно і передчасний неприцільний постріл виключається. Мушки конкурентів, стрижні яких відкриті із боку стрільця, цього не забезпечують. У них яскрава пляма видно вже тоді, коли стрілець ще точно не прицілився і можливий передчасний постріл.
- Ця ж особливість дозволяє відкоригувати командне око і вести прицілювання двома відкритими очима!
- Декілька варіантів мушок по довжині оптоволоконної світлозбираючої вставки - на Ваш вибір.
Тут слід виходити не тільки з дизайну, але й з наступного міркування – якщо мушка буде застосовуватися при сутінковій стрільбі на полюванні, слід вибирати модель з довшим оптоволокном. Найдовша працюватиме до найглибших сутінків і здатна збирати навіть світло після заходу сонця!
- Підбирати діаметр оптоволокна мушки EasyHit (2,5 або 3 мм) можна виходячи з:
1. Чим більший діаметр оптоволокна, тим помітніша точка при гранично низькому освітленні.
2. Чим менший діаметр точки, тим менше площі перекривається на цілі цією точкою на певній дистанції - це важливо при кульовій та картечній стрільбі, але практично не є перевагою при дробовій.
3. Висновок. Для стрільби дробом вибираємо мушку 3.0 мм, для кульової та картечної стрільби 2.5 мм.

Приціл коліматорний EasyHit PXS 1000 MK2 волоконно - оптичний

Країна виробникаШвеция
БрендEasyHit
Вага0 кг
Довжина0 м
Завантаження